Budowanie wizerunku firmy

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz, aby wokół niej rosła zaangażowana społeczność, która będzie kupować to, co oferujesz, ja i mój zespół jesteśmy gotowi, by podjąć się tego zadania.

Na pokładzie naszego statku znajdziesz kilka osób: oprócz mnie – Łukasza Reclaff-Strachota, Adama Wojtasa i Jarka Kowalczyka, a także kilku pomagierów, którym dajemy przestrzeń do wzrastania u naszego boku (a nad działaniami których z uwagą czuwamy).

Jesteśmy teamem, którego misją jest pokazanie światu Twojej wyjątkowości, ale… nie oszukujmy się, i tak ostatecznie liczy się sprzedaż. Dlatego głównym celem jest to, abyś zarabiał dzięki naszym działaniom. Tylko tyle i aż tyle.

Pracujemy na zasadach partnerstwa. Zależ nam, aby Klienci, którzy z nami współpracują czuli się zaopiekowani, mieli przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, ale chcemy też, aby nam zaufali. Znamy się na swoim fachu, mając za sobą dziesiątki lub setki projektów.

Mamy w portfolio marki z bardzo odległych branż. Kosmetyka kolorowa, bielizna, sport, biżuteria, medycyna, księgowość – żeby wyliczyć to, co pierwsze przychodzi nam do głowy. Obsługa tak różnorodnych klientów jest możliwa tylko dlatego, że mimo, że tworzenie treści i komunikacja spoczywa na nas, to nasi klienci są emocjonalnie zaangażowani we współpracę, służą nam pomocą i radą w tematach ich ekspertyzy. Takie połączenie daje wspaniały efekt synergii. I sprzedaży!

Czujesz, że to coś dla Ciebie?

Zapraszam do kontaktu.