fbpx

zapisz się na listę oczekujących:

SKUTECZNY

LINKEDIN

 

Aktywności, które zaprowadzą cię

do twojego celu!

Lista oczekujących na kurs Skuteczny Li 3

Jeśli przeszedłeś ze mną kurs LinkedIn w 7 krokach, czas na dalszą drogę! Poniżej możesz zapisać się na listę oczekujących na informację o przedsprzedaży kursu dotyczącego AKTYWNOŚCI, JAKIE MASZ PODJĄĆ, BY SZYBCIEJ OSIĄGNĄĆ SWÓJ CEL NA LINKEDIN. 

ALE TO NIE WSZYSTKO! W ramach zapisu, jak wcześniej, GWARANTUJESZ SOBIE 10% DODATKOWEJ ZNIŻKI od ceny przedsprzedażowej. Fajnie? 🙂

To oznacza, że wyślę Ci jako jednemu z pierwszych maila, gdy ruszy możliwość zakupu, a Ty zgarniasz dodatkowy rabat. Jednocześnie nie oznacza to, że teraz decydujesz się na zakup. Więc spokojnie 🙂 W mailu, który ode mnie otrzymasz znajdziesz komplet informacji, czy to jest coś dla Ciebie.

Poniżej zagadnienia poruszane w kursie:

Zapisz się już teraz,
aby otrzymać informację o przedsprzedaży kursu
i dodatkową zniżkę 10%!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Openminded Ltd. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.
Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.