fbpx

Magdalena Daniłoś | #10 wywiad w ramach #WiecejDziewczyn

Magdalena Daniłoś – videomarketing queen, jedyna Dziewczyna zajmująca się tematem marketingu video w Polsce. Prowadzi Agencję OFFON. Z tego wywiadu dowiesz się:

➡ dlaczego wywiady dają niezliczoną ilość korzyści dla prowadzącego

➡ co jest lepsze: specjalizowanie się w jednym obszarze, czy znajomość po trochu ale wszystkiego

➡ jak to jest stać się szefową kilkunastoosobowego zespołu w wieku 23 lat  czym jest filozofia „poor friends, reach friedns”.

Przepraszam za problem z dźwiękiem – walnął deszcz, a wspaniały Marcin Struzik i tak pomógł oczyścić szumy, za co pięknie dziękuję 🙂


Początki, powody, potknięcia i sukcesy. O to pytam kobiety polskiego marketingu. A wszystko w ramach akcji #WiecejDziewczyn, która ma pokazać kobietom, że jesteśmy mądre, silne, a o swoich kompetencjach i wiedzy powinnyśmy mówić głośno! Zapraszam was do grupy na Facebooku: bit.ly/WiecejDziewczyn. To jest grupa wsparcia! Dzięki niej wspaniałe Dziewczyny poznają się, pomagają w szerzeniu idei #WiecejDziewczyn i wspierają w swoich działaniach. Jeśli masz jakieś pytania, lub też chcesz pomóc w szerzeniu się idei – pisz: jestempro@wiecejdziewczyn.pl

Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.