fbpx

CIESZĘ SIĘ, ŻE CHCESZ ZE MNĄ ZOSTAĆ 🙂

Jeśli natomiast chcesz, aby taka sytuacja się nie powtórzyła, oznacz moją wiadomość „to nie jest SPAM” lub dodaj moją domenę annamariawisniewska.pl do zaufanych domen w Twoim mailu. A także regularnie sprawdzaj spam i inne foldery. Kto wie, jakich skarbów nie odkryłaś/eś przez to, że wpadły do tych czeluści 😉

A jeśli do tej pory nie odczytywałaś/eś maili...

Zapewne nie wiesz, że po kwartale wytężonej pracy (a tak, było intensywnie) przygotowałam ekurs „LinkedIn w 7 krokach” – dla osób, które chcą w końcu mieć świetny profil i opracowaną markę osobistą. Tuż przed Nowym Rokiem rozpocznie się przedsprzedaż.

LINKEDIN

W 7 KROKACH

 

wszystko, co potrzebujesz wiedzieć,

by dobrze zacząć

Potwierdzenie przeczytania maila 3

Poniżej możesz zapisać się na listę oczekujących na informację o przedsprzedaży kursu. 

ALE TO NIE WSZYSTKO! W ramach zapisu GWARANTUJESZ SOBIE 10% DODATKOWEJ ZNIŻKI od ceny przedsprzedażowej. Fajnie? 🙂

To oznacza, że wyślę Ci jako jednemu z pierwszych maila, gdy ruszy możliwość zakupu, a Ty zgarniasz dodatkowy rabat. Jednocześnie nie oznacza to, że teraz decydujesz się na zakup. Więc spokojnie 🙂 W mailu, który ode mnie otrzymasz znajdziesz komplet informacji, czy to jest coś dla Ciebie.

jednak już teraz uchylam rąbek tajemnicy...

Poniżej zagadnienia poruszane w kursie:

Zapisz się już teraz,
aby otrzymać informację o przedsprzedaży kursu
i dodatkową zniżkę 10%!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Openminded Ltd. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.
Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.