fbpx

zapisz się na webinar

poznaj linkedin i wykorzystaj go do realizacji swoich celów

wt, 9 kwietnia 2024, 11:00

Poznaj Linkedin webinar 6

Jakie myśli towarzyszą Ci kiedy myślisz o LinkedIn? Może jest to np.:

rozumiem to.

Kilka lat temu byłam na Twoim miejscu. Gdy słyszałam „LinkedIn” w głowie miałam „sztywny serwis dla garsonek i garniturów”, nic poza tym.

Ale w pewnym momencie biznes wymusił na mnie głębsze zapoznanie się z tym miejscem. I wiesz co?

TO BYŁ POCZĄTEK NIESAMOWITEJ DROGI, która zmieniła moje życie. Naprawdę 😉

Podczas live’a pokażę Ci, co jest tak magnetycznego w LinkedIn. Pokażę, kto się tam odnajdzie i dlaczego, jakie korzyści odniesiesz z aktywności w tym serwisie.

Wiem, że jeśli ja dzięki niemu zarabiam – Ty też możesz. Wierzę, że im więcej świadomych użytkowników ma LinkedIn, tym bardziej wszyscy korzystamy. Dlatego tak bardzo chcę Ci pokazać, co możesz zyskać dzięki niemu.

Z KIM SIĘ SPOTKASZ?

Poznaj Linkedin webinar 7


Anna-Maria Wiśniewska

Jestem CEO butikowej agencji LinkedIn WIZERUNEK W SOCIAL MEDIA, ekspertką boss & executive brandingu, trenerką z 10-letnim doświadczeniem.
Rozumiem Cię, bo sama miałam podobne do Twoich wątpliwości o LinkedIn. Do moich wyników doszłam sama, więc teraz moge o tym uczyć innych.
Gdy zapiszesz się na webinar dostaniesz maila, gdzie poznamy się nieco lepiej 🙂

Na jakie pytania odpowiem?

Zapisz się już teraz!

I otrzymaj w prezencie ebook „5 prostych działań, aby Twój LinkedIn był częściej wyświetlany”!

UWAGA. Dokładnie sprawdź, czy wpisujesz poprawny adres! Jeśli tak, przyjdzie do Ciebie mail z adresu newsletter@annamariawisniewska.pl -> sprawdź SPAM!​

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Openminded Ltd. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności.
Scroll to Top