fbpx

Jak, niemal bezkosztowo, powstał klip mojej nowej marki – socialme.pl!

Udało się nam! Po kilku godzinach przygotowań, kręcenia, po kilkunastu DNIACH spędzonych nad montażem (niestety tempo kręcenia jest odwrotnie proporcjonane do prędkości montowania), oto i on. Zaraz dowiesz się jak, niemal bezkosztowo, powstał klip mojej nowej marki – socialme.plsocialme.pl

Chciałabym pokazać Wam, że można stworzyć coś naprawdę niewielkimi środkami, jeśli tylko ma się pomysł, siłę, aby to wszystko ogarnąć i… odpowiednich ludzi! Instrukcję robienia filmów dobrze i tanio przedstawiłam Wam w innym artykule, czyli  tutaj: PORADNIK Czy da się niskobudżetowo nakręcić dobry filmik? Dlatego nie będę się powtarzać, natomiast zapraszam do obejrzenia kolejnego klipu wykonanego według mojego poradnika, zostawienia komentarza i subskrybowania!

Nie obyło się bez wpadek…

Słowem wyjaśnienia kwestii dźwięku – niestety już po zamieszceniu go na social mediach okazało się, że część osób ma problemy z głośnością podkładu w stosunku do tego, co mówię. Bardzo nas to zdziwiło, bo podczas testów (gdy odsłuchiwaliśmy na różnych komputerach/telefonach) wszystko było ok. Takie sytuacje pokazują, że niestety nigdy nie można być pewnym efektu finalnego 🙂

Niemniej, zabawa była fantastyczna, ja jestem bardzo dumna z tempa rozwoju marki, a teraz pozostaje mi tylko wierzyć, że Wam także się spodoba 🙂 Liczę na feedback!

Przewiń do góry

Czy zdążysz?
ostatnie sztuki mojej książki!

Zaufanie jest walutą przyszłości, dzięki której realizujesz swoje cele. 

Zaufanie wielu możesz zdobyć, jeśli będziesz umiejętnie budował swoją markę osobistą.

Moja książka „Wizerunek w social media” jest przewodnikiem, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Zostały ostatnie sztuki, a nie będzie trzeciego wydania.

Sprawdź teraz!