fbpx

Jak, niemal bezkosztowo, powstał klip mojej nowej marki – socialme.pl!

Udało się nam! Po kilku godzinach przygotowań, kręcenia, po kilkunastu DNIACH spędzonych nad montażem (niestety tempo kręcenia jest odwrotnie proporcjonane do prędkości montowania), oto i on. Zaraz dowiesz się jak, niemal bezkosztowo, powstał klip mojej nowej marki – socialme.plsocialme.pl

Chciałabym pokazać Wam, że można stworzyć coś naprawdę niewielkimi środkami, jeśli tylko ma się pomysł, siłę, aby to wszystko ogarnąć i… odpowiednich ludzi! Instrukcję robienia filmów dobrze i tanio przedstawiłam Wam w innym artykule, czyli  tutaj: PORADNIK Czy da się niskobudżetowo nakręcić dobry filmik? Dlatego nie będę się powtarzać, natomiast zapraszam do obejrzenia kolejnego klipu wykonanego według mojego poradnika, zostawienia komentarza i subskrybowania!

Nie obyło się bez wpadek…

Słowem wyjaśnienia kwestii dźwięku – niestety już po zamieszceniu go na social mediach okazało się, że część osób ma problemy z głośnością podkładu w stosunku do tego, co mówię. Bardzo nas to zdziwiło, bo podczas testów (gdy odsłuchiwaliśmy na różnych komputerach/telefonach) wszystko było ok. Takie sytuacje pokazują, że niestety nigdy nie można być pewnym efektu finalnego 🙂

Niemniej, zabawa była fantastyczna, ja jestem bardzo dumna z tempa rozwoju marki, a teraz pozostaje mi tylko wierzyć, że Wam także się spodoba 🙂 Liczę na feedback!

Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.