fbpx

Podziękowania i konkurs

Nadejszła wiekopomna chwila! Mój fanpage Biznes w social media – pierwsze kroki osiągnął liczbą 500 polubień. Bardzo Wam za to dziękuję! Oto filmik, z którego możecie dowiedzieć się, co dla Was przygotowałam z tej okazji.

A zasady konkursu pod filmem.

Zasady:

Jeśli chcesz wygrać ode mnie metamorfozę swojego profilu na LinkedIn, a od Kamili Czarnomskiej – doradztwo kariery:

A. odpowiedz na dwa pytania:

1. Czy uważasz, że LinkedIn może przyczynić się do zwiększenia tempa Twojej kariery zawodowej, a jeśli tak, to dlaczego?

2. Dlaczego do właśnie Ty powinieneś wygrać metamorfozę profilu?

B. odpowiedzi wyślij na maila: amwisnie@gmail.com, w tytule wpisz „Metamorfoza LinkedIn” (a jeśli masz jakiś profil na LinkedIn – dołacz link)

C. konkurs trwa do 23:59, 27 kwietnia 2015 r., a rozstrzygnięcie (wybór 2 najciekawszych odpowiedzi) – 29 kwietnia 2015 r.

D. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage’u, a także zostanie wysłany mail do zwycięzców

E. Od zwycięzców oczekuję możliwości udokumentowania metamorfozy (szczególnie, jeśli już ma profil, to „przed” i „po”, a także relacji ze współpracy i udostępniania na swoim profilu Facebookowym wszelkich wzmianek o przebiegu metamorfozy i doradztwa

 

 

Powodzenia!

 

 

Przewiń do góry

Czy zdążysz?
ostatnie sztuki mojej książki!

Zaufanie jest walutą przyszłości, dzięki której realizujesz swoje cele. 

Zaufanie wielu możesz zdobyć, jeśli będziesz umiejętnie budował swoją markę osobistą.

Moja książka „Wizerunek w social media” jest przewodnikiem, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Zostały ostatnie sztuki, a nie będzie trzeciego wydania.

Sprawdź teraz!