fbpx

Moja pierwsza strona internetowa (cz. 1)

Moja pierwsza strona internetowa…. to było coś! Gdy podjęłam decyzję, ze jest mi potrzebna, wiedziałam, że będzie to krok milowy dla mojej kariery. I, oczywiście, miałam rację. Pomijając fakt, że jest perfekcjonistką – wiedziałam, że dzisiaj zrobić w miarę porządną stronę jest łatwo, więc moja musi być tym bardziej dobra! Dlatego zabrałam się za przygotowania.

Interesuj się!

Musiałam zastanowić się nad kilkoma kluczowymi kwestiami. Postanowiłam zrobić dla Was infografikę, która może pomóc Wam w zaplanowaniu swojej własnej strony www. Jest to pierwszy, wstępny etap planowania swojej strony. To, co mogę Ci poradzić od razu, to to, abyś przeglądał jak najwięcej stron i notował, co Ci w nich pasuje, a co nie. Na co zwracasz uwagę, co przykuwa Twój wzrok, a co denerwuje. I tylko to, co uważasz, ze jest użyteczne, wdroż na własnej stronie. Oczywiście porozmawiaj o tym ze specjalistą, który Cię upewni, że to, co sobie wymyślisz, jest dobre. Nigdy nie upieraj się bezpodstawnie przy jakimkolwiek rozwiązaniu! Porównuj, sprawdzaj, testuj!

pierwsza st


Dodaj mnie na Snapie: amwisnie

Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.