fbpx

Przełączanie kont na Instagramie – w końcu dostępne!

insta1Jest! W końcu, wyczekiwana zmiana na Instagramie, która ułatwi pracę niejednemu social media managerowi i nie tylko. Od niedawna, aby administrować różnymi kontami, nie trzeba będzie się przelogowywać.

Kwestia jednego konta na Instagramie spędzała sen z powiek wielu z nas. Doskonale znam to westchnięcie i uczucie marnowanego czasu na wykonanie czynności przelogowania zwłaszcza, że Instagram nie zapamiętuje innych loginów.

Na szczęście nie trzeba się już tym martwić 😉 Jak, w takim razie, dodać do swojego inne konto? Gdy jesteś zalogowany, wejdź w ustawienia (trybik w prawym, górnym rogu). Tam jest pozycja dodaj konto, po której kliknięciu pojawi się nam opcja zalogowania na kolejne konto. Wpisz dane, zatwierdź. Gdy to już nastąpi – aby się nie pomylić, na którym profilu jesteśmy, pojawi nam się zdjęcie profilowe w lewym dolnym rogu.

Jak z tej pozycji zmienić konto? Wystarczy przytrzymać palec na tym zdjęciu, a pojawi się opcja zmiany konta na inne.

Ta funkcja o niebo ułatwi insta2marketing na Instagramie. Sama z  niecierpliwością czekałam na tę zmianę, bo niestety, w ferworze działań łatwo było pomylić się i np. o mało co nie udostępnić treści dedykowanej do konta A na koncie B 🙂 (choć mnie udało się tego uniknąć, na szczęście).

 

Przełączanie kont na Instagramie - w końcu dostępne! 3Myślę, że Facebook (który jest właścicielem Instagrama) ułatwił życie nie tylko osobom takim jak ja – które zawodowo zajmują się social media marketingiem, ale także wielu przedsiębiorcom, którzy prócz swojego prywatnego konta mają jeszcze konto firm, które prowadzą.
A Ty – zamierzasz skorzystać z tego ułatwienia?
Przewiń do góry

Czy zdążysz?
ostatnie sztuki mojej książki!

Zaufanie jest walutą przyszłości, dzięki której realizujesz swoje cele. 

Zaufanie wielu możesz zdobyć, jeśli będziesz umiejętnie budował swoją markę osobistą.

Moja książka „Wizerunek w social media” jest przewodnikiem, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Zostały ostatnie sztuki, a nie będzie trzeciego wydania.

Sprawdź teraz!