fbpx

Przełączanie kont na Instagramie – w końcu dostępne!

insta1Jest! W końcu, wyczekiwana zmiana na Instagramie, która ułatwi pracę niejednemu social media managerowi i nie tylko. Od niedawna, aby administrować różnymi kontami, nie trzeba będzie się przelogowywać.

Kwestia jednego konta na Instagramie spędzała sen z powiek wielu z nas. Doskonale znam to westchnięcie i uczucie marnowanego czasu na wykonanie czynności przelogowania zwłaszcza, że Instagram nie zapamiętuje innych loginów.

Na szczęście nie trzeba się już tym martwić 😉 Jak, w takim razie, dodać do swojego inne konto? Gdy jesteś zalogowany, wejdź w ustawienia (trybik w prawym, górnym rogu). Tam jest pozycja dodaj konto, po której kliknięciu pojawi się nam opcja zalogowania na kolejne konto. Wpisz dane, zatwierdź. Gdy to już nastąpi – aby się nie pomylić, na którym profilu jesteśmy, pojawi nam się zdjęcie profilowe w lewym dolnym rogu.

Jak z tej pozycji zmienić konto? Wystarczy przytrzymać palec na tym zdjęciu, a pojawi się opcja zmiany konta na inne.

Ta funkcja o niebo ułatwi insta2marketing na Instagramie. Sama z  niecierpliwością czekałam na tę zmianę, bo niestety, w ferworze działań łatwo było pomylić się i np. o mało co nie udostępnić treści dedykowanej do konta A na koncie B 🙂 (choć mnie udało się tego uniknąć, na szczęście).

 

Przełączanie kont na Instagramie - w końcu dostępne! 3Myślę, że Facebook (który jest właścicielem Instagrama) ułatwił życie nie tylko osobom takim jak ja – które zawodowo zajmują się social media marketingiem, ale także wielu przedsiębiorcom, którzy prócz swojego prywatnego konta mają jeszcze konto firm, które prowadzą.
A Ty – zamierzasz skorzystać z tego ułatwienia?
Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.