fbpx
URODZINOWY POST 2

URODZINOWY POST

W końcu znalazłam moment, aby w spokoju usiąść i napisać tego 🥳 urodzinowego posta 🙂 33 lata za mną, a dopiero czuję, że zaczynam żyć naprawdę.

Musiało się wydarzyć bardzo dużo, tak dobrych jak i bardzo kiepskich chwil, abym odnalazła siebie. Musiałam zaliczyć związek, po którym pozostały zgliszcza, musiałam zaliczyć biznesową glebę, abym zaczęła chcieć faktycznej zmiany.

Tak to już mamy że jeśli jest nam za wygodnie, to się nie rozwijamy. Nawet nie stoimy w miejscu — my sie cofamy. Dobrobyt tworzy słabych ludzi. Ciężkie czasy są kuźnią charakterów.

Wiem doskonale, że oceniamy po pozorach. „Ta to ma wszystko”, „ładnym łatwiej”, „kręci tyłkiem przed obiektywem, jaki to buduje wizerunek?”…. Bla bla bla 😀

Łatwo oceniać 🙂

W moim życiu, a szczególnie w ciągu 5 ostatnich lat, nauczyłam się, że:

⭐️ Najważniejsze jest bycie sobą, życie według własnych standardów, i życie ze sobą w prawdzie. To oznacza wysoką SAMOŚWIADOMOŚĆ. Kwestionowanie tego, według czego żyłeś do tej pory, zasad wpajanych przez środowisko, rodziców, opiekunów czy kogokolwiek i zadawanie pytania: CZY TO JEST TO, W CO CHCE WIERZYĆ? A jeśli nie, na co chcę to przetransformować?

⭐️ Jeśli w coś bardzo wierzysz, to nic innego nie ma znaczenia. Wiara + działanie powoduje, że to, co na umysł wydaje się być mrzonką, „magicznie” staje się rzeczywistością. Pojawiają się wokół właściwi ludzie („znikąd”), a „z nieba” spadają okazje. Nie daj sobie nigdy wmówić, że to czego pragniesz, nie jest w zasięgu Twoich rąk. Jest, bo moc jest w Tobie.

⭐️ Wychodź z toksycznych relacji tak szybko, jak tylko zobaczysz pierwsze symptomy i NIE MIEJ ZŁUDZEŃ, ŻE BĘDZIE LEPIEJ. Nie ratuj, nie rozpaczaj nad „zmarnowanymi” latami (bo nie są zmarnowane, to była cenna lekcja), pieniędzmi czy nie bój się, co będzie dalej. Masz w sobie wystarczająco mocy, aby z tego wyjść i cieszyć się życiem. Zbieraj wokół siebie osoby, które Ci w tym pomogą.

⭐️ Wszystkie problemy rozpoczynają się i kończą w Tobie (już widzę te uniesiona brew 😀). Nic się nie dzieje bez przyczyny, czyli jeśli doświadczasz czegoś, co jest bolesne, to znaczy, że masz w sobie coś do przepracowania. A inny człowiek przychodzi jako ten nauczyciel — aby Ci to pokazać. Jeśli to przepracujesz, Twoje problemy na tym polu sie skończą.

⭐️ Szukaj ludzi, którzy rezonują z tym, jaki jesteś i jak robisz rzeczy.  Tak prywatnie jak zawodowo. Jeśli komuś nie podoba się to, że tańczę i miałby zamiar nie nawiązać ze mną współpracy — cudownie. Chcę obcować z ludźmi, którzy czują moje flow na każdym polu, bo wtedy można więcej.

⭐️ I ostatni wniosek, którym chce się podzielić. Jeśli nie wiesz, dlaczego czujesz stagnacje w swoich działaniach, jeśli czujesz, że możesz więcej, ale się boisz, jeśli masz rożnego rodzaju syndromy, które blokują Cię w działaniach (np. syndrom oszusta) – za priorytet weź sobie pracę z tzw. self image. To, co o sobie sądzisz, to jakie myśli przebiegają Ci przez głowę codziennie, (nawet nieświadomie) W 10000% DEFINIUJE JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA. Na każdym polu, nie tylko w biznesie. Skup się na realnej pracy nad tym przez choćby kwartał, a będziesz zdumiony rezultatami. Ja byłam. I mogę pokierować w odpowiednie miejsce, gdzie Ci przepiorą mózg w odpowiednim proszku 😜

Dziękuję moim bliskim — za Waszą obecność. Dziękuję za cudowną imprezę urodzinową (a w sumie dwie). Dziękuję za prezenty, za śmiech i radość, wspomnienia i pewność, że otaczam się właściwymi ludźmi. Lov u all ❤️

Kamila Czarnomska-Shiers

Aleksandra Kowalówka

Leyla Jafarova

Anna Kula

Dorota Lademann

Asia Ryćko-Bożeńska

Dave Nilaya — dziekuje za cudowny koncert 💜

Scroll to Top

Kurs online

LinkedIn

w 7 krokach

Anna-Maria Wiśniewska

Jeśli od pracy 1:1 wolisz pracę własnym tempem, sprawdź mój kurs online! Wykorzystaj moc swojej marki do osiągania celów zawodowych.